ĆUPRIJI POTREBNI VOLONTERI: Zainteresovani treba da se jave Kancelariji za mlade te opštine, a evo koji je razlog

З. Рашић

18. 08. 2021. u 00:09

OPŠTINA Ćuprija pozvala je mlade osobe zainteresovane za volontiranje da se jave Kancelariji za mlade na mejl ili putem telefona 064/89-59-463.

ЋУПРИЈИ ПОТРЕБНИ ВОЛОНТЕРИ: Заинтересовани треба да се јаве Канцеларији за младе те општине, а ево који је разлог

FOTO: Z.G.

Razlog za angažovanje velikog broja volontera jesta Prvi atletski miting „Memorijal Vera Nikolić“ koji će biti održan u subotu, 28. avgusta, sa početkom u 17 časova.

Kako se navodi u pozivu, velike manifestacije zahtevaju veliki broj volontera, a ovaj miting biće istovremeno i svečano otvaranje novoizgrađenog velikog atletskog stadiona „Aleksandar Aca Petrović“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!