KORONA PRESEK U PARAĆINU: Za tri dana 97 novih slučajeva, treću dozu vakcine prmilo blizu 1.000 ljudi
krajprotekle sedmice u kovid-ambulanti Doma zdravlja u Paraćinu obeležio je rast broja pregleda i potvrđenih novih slučajeva zaražavanja virusom korona.

Foto: Z.R.
U periodu od tri dana, od 26. do 28. avgusta, bilo je još 97 pozitivnih kovid-nalaza, a obavljeno je ukupno 160 pregleda, što je više od 50 dnevno.
Istovremeno, solidno je interesovanje za treću, buster dozu anti-kovid vakcine, koju je primilo blizu hiljadu ljudi. Raspoloživa se cepiva „sinofarm“ i „fajzer“.
Sa dve doze prema poslednjem preseku u Paraćinu je vakcinisano 17.067 osoba.
Preporučujemo

U OKVIRU "KRSTOVDANSKIH SVEČANOSTI": Etno fest u Paraćinu zakazan za 11. septembar
30. 08. 2021. u 14:34

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)