KORONA U SREDNJEM BANATU: Broj zaraženih porastao na 222

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje u Zrenjaninu, na području pet opština u srednjem Banatu, zaključno sa 30.avgustom, potvrđeno je ukupno 12.382 slučajeva kovid 19, dok je za poslednjih nedelju dana broj zaraženih sa 92, za period od 24. do 31.avgusta porastao i iznosi 222 novoobolela lica.

КОРОНА У СРЕДЊЕМ БАНАТУ: Број заражених порастао на 222

Foto: grad Zrenjanin

Najviše zaraženih koronom je u Zrenjaninu, od početka pandemije ukupno 8.542, uz trenutno aktivnih 185, u Novom Bečeju 1.685 i 36 aktivnih slučajeva, u Žitištu 766 i aktivnih 27, Novoj Crnji 727 i 52 aktivna i Sečnju 689, uz 18 trenutno aktivnih slučajeva.

Foto: grad Zrenjanin

Sa dve doze vakcinisano je 62.661 žitelja Srednjobanatskog okruga, a 17. avgusta započela je primena treće doze vakcine protiv Covid 19, kod osoba kod kojih je od davanja druge doze prošlo najmanje šest meseci i do sada treću dozu vakcine primilo je 3.656 meštana Srednjobanatskog okruga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Klimatske promene su odgovornost svih aktera društva