OBAVEŠTENJE ZA POŽAREVLJANE: Danas počele pripreme za grejnu sezonu
JAVNO preduzeće „Toplifikacija“ u Požarevcu, obavestilo je korisnike da 13. septembra, u periodu od osam do 20 sati, počinju sa dopunom sekundarnih instalacija, u skladu sa pripremama za grejnu sezonu.

Foto: D.N.
Korisnici koji primete curenja iz svojih instalacija, problem mogu da prijave na telefon 0800 105 104.
Na sistem daljinskog grejanja na području Požarevca priključeno je oko 11.000 korisnika.
Oni grejanje dobijaju 24 sata dnevno, jer toplifikacioni sistem kao energent koristi toplu vodu iz kostolačkih termoelektrana, koje rade non-stop, u sve tri smene.
BONUS VIDEO - HAVARIJA NA CEVOVODU: Voda u Kruševcu najranije za 6 dana
Preporučujemo

NAJSTARIJI VEĆ ZEBU ZBOG UGLjA: Neki dobili nedovoljne količine, a neki ni tonu
08. 09. 2021. u 07:36

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)