U PČINJSKOM OKRUGU 150 NOVOZARAŽENIH: Manje testiranih, manje i pozitivnih
PREMA poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, na kovid 19 testirane su 462 osobe sa teritorije Pčinjskog okruga.

Foto: D.Ristić
Analize su pokazale da je 150 lica zaraženo koronavirusom. Od ovog broja 94 su iz Vranja, 20 iz Surdulice, 15 iz Vladičinog Hana, 13 iz Bujanovca, 6 iz Trgovišta i 2 iz Bosilegrada.
Nakon pet dana, u Pčinjskom okrugu je manje od 500 testiranih, a u Vranju manje od 100 zaraženih.
Zapratite Nportal na Fejsbuku.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
Preporučujemo

SILVANA JAVNO O PRELjUBI: Sudarila se kolima sa Radmilom i pretukla njegovu ljubavnicu
01. 10. 2021. u 15:43

VIŠE OD POLOVINE "SINOFARM": Tokom septembra u Vranju dato više od deset hiljada vakcina
01. 10. 2021. u 15:48

HOROR NA AUTO-PUTU: Pronađeno 20 tela, četiri obezglavljena visila sa mosta (FOTO)
DVADESET tela, od kojih su neka bila obezglavljena, pronađena su na mostu iznad auto-puta u delu Meksika gde se sukobljavaju frakcije narko-kartela Sinaloa, saopštile su juče meksičke vlasti, prenosi CBS News.
01. 07. 2025. u 09:31

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)