ČLANOVI PORODICE POTVRDILI: Izgoreli automobili pripadaju devojci koju je Snajper pretukao
SLOBODAN Milutinović Snajper uhapšen je 19. septembra zbog sumnje da je oteo i pretukao U. J.

Foto: Printskrin NS uživo
Dva automobila izgorela su sinoć oko ponoći u Stražilovskoj ulici u Novom Sadu, a kako se saznaje, reč je o mercedesu A klase u vlasništvu U. J., devojke koju je nedavno pretukao Slobodan Milutinović zvani Snajper, i džipu BMV X5 u vlasništvu njenog oca.
To su potvrdili i članovi porodice prebijene devojke, čije bi majka i sestra sutra trebalo da se pojave na suđenju Slobodanu Milutinoviću Snajperu kao svedoci, te da daju iskaz koji bi mogao biti ključan u postupku koji se vodi protiv njega.
Policija intenzivno radi na otkrivanju piromana, te ne isključuje mogućnost da je paljenje ovih automobila zaista u vezi sa slučajem Snajper, ali ispituju i druge opcije.
Podsetimo, Slobodan Milutinović Snajper uhapšen je 19. septembra zbog sumnje da je oteo i pretukao U. J. sa kojom je bio u emotivnoj vezi. Milutinoviću je određen pritvor do 30 dana, a U. J. je dodeljen status osetljivog svedoka.
(Objektiv)
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (1)