ŠKOLA DOBILA KOMPJUTERE: Bolji uslovi za rad i učenje
POLjOPRIVREDNO-veterinarskoj školi u Rekovcu Ivica Mihajlović donirao je 20 računara.
Foto PVŠ Rekovac
Ljubiša Stevanović, direktor škole, kaže da im nova oprema mnogo znači i da će nastaviti da podižu obrazovni nivo škole i da će učenicima i profesorima omogućiti najbolje moguće uslove za učenje i praktični rad.
Preporučujemo
VUČIĆ POČASNI GRAĐANIN I REKOVCA: Još jedno priznanje za predsednika Srbije
17. 10. 2021. u 18:30
DONACIJA ŠKOLI: Dvadeset računara unaprediće rad obrazovne ustanove u Rekovcu
15. 10. 2021. u 00:08
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)