VIŠE OD 2.800 NOVIH SLUČAJEVA KOVIDA U POMORAVLJU: Evo šta kažu podaci ZZJZ "Pomoravlje" za oktobar
U SVIH šest opština Pomoravskog okruga za prvih 17 dana oktobra na korona-virus testirano je 9.088 građana, od kojih je 2.831 bio pozitivan.

Z. Rašić
Prema najnovijoj tabeli Zavoda za javno zdravlje «Pomoravlje» u Ćupriji, u opštini Jagodina od 3.698 nalaza 1.153 su bila pozitivna, što Jagodinu pozicionira na prvo mesto pomoravske kovid-tabele po broju novoinficiranih u prvoj polovini oktobra.
U Paraćinu je u istom periodu potvrđeno 785 novih slučajeva, u Ćupriji 356, a u Despotovcu 201.
Sledi Svilajnac sa 198 novoobolelih od kovida, dok je na začelju tabele Rekovac sa 138 novoinficiranih.

DžEJ DI VENS UDARIO NA ZELENSKOG: To što on radi je apsurdno
U INTERVJUU za internet portal UnHerd , američki potpredsednik Džej Di Vens nazvao je napade ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na SAD „neproduktivnom retorikom“ i „apsurdnim“.
15. 04. 2025. u 10:27

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (0)