“MIHOLJSKI SUSRETI SELA”: Poljoprivredni proizvođači okupiće se za vikend u Donjem Žapskom
TOKOM predstojećeg vikenda, 30. i 31. oktobra, u selu Donje Žapsko biće održana manifestacija “Miholjski susreti sela”, koja se organizuje pod pokroviteljstvom Ministarstva za brigu o selu i Grada Vranja.

fejsbuk
Na manifestaciji će se predstaviti poljoprivredni proizvođači, registrovana domaćinstva sa svojim proizvodima iz celog Pčinjskog okruga. Učestvovaće i učenici osnovnih škola iz seoskih sredina sa svojim programima, kao i Folklornog ansambla “Sevdah”, a biće priređena i izložba rukotvorina i radionica grnčarstva. Biće organizovane Igre bez granica u okviru kojih će se školarci takmičiti u sportskim disciplinama.

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)