NA RADOST ĐAKA: Zasijao sportski teren u OŠ "Sečenji Ištvan"
U OŠ „Sečenji Ištvan“, ogranku škole u Šabačkoj ulici u MZ „Peščara“ obnovljen je teren za košarku i mali fudbal.

foto:J.L.
Za rekonstrukciju terena iz gradskog budžeta je izdvojeno 2.2 miliona dinara, a kako je najavio gradonačelnik Stevan Bakić, Subotica će nastaviti sa ulaganjima u razvoj obrazovanja.
- Grad je nastavio sa ulaganjem u razvoj škola, kako u centralnim gradskim, tako i u prigradskim naseljima. U proteklih nekoliko godina imali smo ulaganja u škole u Novom i starom Žedniku, Đurđinu, Bikovu, a sada i u ovaj multifunkcionalni teren za mali fudbal, košarku i rukomet. Ovom rekonstrukcijom na viši stepen smo podigli kvalitet nastave fizičkog vaspitanja, a verujem da će ga koristiti i drugi građani ove mesne zajednice – istakao je gradonačelnik Stevan Bakić, prilikom obilaska terena.
OŠ „Sečenji Ištvan“ ove godine proslavlja 165 godina postojanja, a objekat u Šabačkoj pohađa 140 đaka.

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)