OBOREN PEŠAK U PARAĆINU: Saobraćajna nezgoda jutros u Ulici vožda Karađorđa
U PARAĆINU se jutros nešto posle sedam sati u Ulici vožda Karađorđa, u neposrednoj blizini gradske pijace, dogodila saobraćajna nezgoda, srećom bez težih posledica.
Foto: Fejbuk/Paraćin moj grad
Putničko vozilo udarilo je pešaka koji je prelazio ulicu na pešačkom prelazu. Iako je udes izgledao dramatično jer je, prema kazivanju očevidaca, pešak preleteo preko automobila, a zatim ga je odvezla Služba hitne medicinske pomoći, prema saznanjima „Novosti“, pešak je zadobio samo lakše telesne povrede.
Policija je izašla ne lice mesta, a saobraćaj se, kreće vreme, odvijao samo jednom trakom.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)