POŽAR U NOVOM SADU: Vatrena stihija na krovu zgrade u Maksima Gorkog, žena prevezena u bolnicu
U ULICI Maksima Gorkog u stambenoj zgradi sa brojem 26, Novom Sadu, danas nešto pre 18 časova izbio je požar koji je lokalizovan.

Foto: Printskrin
Na terenu je bilo nekoliko vatrogasnih vozila i hitna pomoć.
Prema rečima dr Zoran Krulja, portparola Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, oni su poziv primili u 17.40 sati, i interventna ekipa je dežurala na licu mesta.
Zbrinuta je jedna žena starosti 56 godina, zbog inhalatornih promena na disajnim putevima, i ona je u svesnom stanju prevezena u Institut za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici.
Uzrok požara,zasada nije poznat.
Policija je bila na licu mesta i deo ulice je bio zatvoren za saobraćaj.
BONUS VIDEO: Snimak dronom: Požar u Novom Sadu iz vazduha
Preporučujemo

VELIKI POŽAR U NOVOM SADU: Gori krov zgrade, sve raspoložive ekipe na terenu
13. 12. 2021. u 15:47 >> 16:56

PRVI SNIMAK POŽARA NA NOVOM BEOGRADU: Vatra guta baraku u blizini tržnog centra (VIDEO)
24. 12. 2021. u 17:02

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)