Politika
VIJORI SE "SRBIJA POBEĐUJE " NOVOSADSKIM ULICAMA: Građani krenuli iz Novog Sada peške na skup u Beogradu (FOTO/VIDEO)
25. 06. 2026. u 08:59 >> 12:52
ZAVRŠENA VANREDNA SEDNICA SKUPŠTINE: Usvojene sve tačke koje su bile na dnevnom redu
25. 06. 2026. u 12:48
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
ŠTA SE KRIJE IZA BESA EDINA DŽEKA? Odgurnuo trenera, oglasio se selektor BiH
25. 06. 2026. u 13:15
Vladimir
03.01.2022. 14:06
Radim u firmi koja je zaduzena za odrzavanje pomenute deonice puta i samo bih reagovao na konstataciju novinara da "jos uvek nije sanirano". Za svako kliziste bilo da se na njemu nalazi put, kosina, njiva potrebno je uraditi projekat trajnog umirenja klizne ravni tzv. klizista, a za to je potrebno uraditi ispitivanja-sondiranje terena, projektovanje. Onda tek izvodjenje. Svako uklanjanje zamljanog materijala moze dovesti do jos goreg aktiviranja klizista.To sto se saobracaj odvija jednom trakom nije nikakva problem ucesnicima u saobracaju jer je zona regulisanja saobracajnom signalizacijom ne veca od nekih 100m, a put nije toliko frekventan. I napomenuo bih da se pomenuto kliziste, posto se nalazimo u rezimu zimskog odrzavanja, obilaz svakodnevno i prati njegovo napredovanje. Upravljac puta tj. Nadzorna sluzba Puteva Srbije je sa nama svakodnevno u kontaktu i dobija obavestenja o istom. Kliziste ili konkretno kosina zaseka je za sada mirna.