MOBILNE EKIPE NA TERENU: Zavod za transfuziju krvi Vojvodine nastavlja sa akcijama prikupljanja dragocene tečnosti
POD sloganom „Tvojih pet minuta nekome može spasiti život“!, mobilne ekipe Zavoda za transfuziju kirvi Vojvodine će i naredne nedelje biti na terenu i prikupljati dragocenu tečnost od dobrovoljnih davalaca širom Vojvodine.
Foto: Depositphotos
U ponedeljak, 31. januara, priliku da pokažu humanost i dobrovoljno daruju krv, imaće građani Kikinde, gde će mobila ekipa biti u Crvenom krstu od 8.30 do 13 časova, u Novom Sadu krv će dati zaposleni u preduzeću „Informatika“ od 7.30 do 10 sati, a u Vrbasu u Crvenom krstu od 8 do 11 sati.
Sutradan, u utorak, 1. februara, mobilna ekipa će biti u JVP „Vode Vojvodine“ od 9 do 11 sati, u Begeču u sali u Ulici kralja Petra Prvog 53 od 9 do 11 sati, u Sremskoj Mitrovici u Crvebnom krstu od 8.30 do 12 sati i u Vršcu u Crvenom krstu od 15 do 18 časova.
Narednog dana, odnosno u sredu, 2. februara, mobilne ekipe će biti u Pančevu u Crvenom krstu od 9 do 12 sati, u Kovinu u Crvenom krstu od 10 do 13 časova, u Somboru u Crvenom krstu od 9 do 12 sati i u Novom Bečeju u Domu penzionera od 15.30 do 18.30 sati.
U četvrtak, 3. februara, krv će dobrovoljno moći da daju građani Rume, a mobilna ekipa će biti u Kulturnom centru od 8 do 12 sati, u Zreenjaninu u Mesnoj zajednici Bagljaš od 8 do 12 sati, u Novom Slankamenu u osnovnoj školi od 8 do 10 sati i u Starom Slankamenu u banji od 10.30 do 12 sati.
U petak, 4. februara, mobilne ekipe će biti u Baču u Vatrogasnom domu od 8 do 11 sati, u Česteregu u Mesnoj zajednici od 9 do 10 sati, u Međi u osnovnoj školi od 10.30 do 12 sati i u Pančevu u Crvenom krstu od 9 do 12 sati.
Svi koji žele dobrovoljno da daju krv, mogu to učiniti i u prostorijama Zavoda za transfuziju krvi Vojvodine u Novom Sadu (Hajduk Veljka 9a) svakog radnog dana od 7 do 19 časova i prve subote u mesecu od 8 do 12 sati.
Preporučujemo
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)