RADOVI NA ELEKTROMREŽI: U četvrtak bez struje delovi Braničevskog okruga
U ČETVRTAK, 17. februara, zbog radova na elektromreži doći će do isključenja struje u pojedinim delovima Braničevskog okruga.
D.N.
U periodu od 9 do 10 sati, u Požarevcu struju neće imati stambeni blok u Ulici Ilije Gojkovića, hipodrom, Moravska ulica od hipodroma do kraja, naselja Dušanovac i Dragovac, a od 10 do 14 Dragovac, deo Dragovačkog puta od zaobilaznice prema Dragovcu.
Od 9 do 14 sati bez struje će biti delovi Golupca – potez Slano polje i Pojište, a od 9 do 12 deo naselja Leskovac kod Petrovca na Mlavi.
Preporučujemo
GOLUBAČKI GRAD RADI I TOKOM PRAZNIKA: Otvorena za posetioce i tokom Dana državnosti
14. 02. 2022. u 08:56
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)