JOŠ DVA SMRTNA ISHODA U LESKOVCU: U bolnicu primljeno devet novoobolelih od korone
Od posledica infekcije virusom korona u leskovačkoj Kovid bolnici preminule su još dve osobe.

FOTO: I. Mitić
Borbu sa opakim virusom izgubili su dva pacijenta iz Leskovca. Jedan, koji je preminuo u svojoj 71. godini života, bio je nevakcinisan, dok je drugi pacijent, star 83 godine, bio imunizovan sa dve doze cepiva.
Primljeno je devet, a otpušteno osam pacijenta, pa su trenutno hospitalizovane 103 osobe od kojih je 60 na terapiji kisonikom.
Na bolničkom lečenju je 71 pacijent iz Leskovca, 17 iz Vlasotinca, po devet iz Lebana i Bojnika i jedan iz Medveđe.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)