JOŠ 46 NOVOZARAŽENIH: Na teritoriji Kraljeva pozitivan svaki deseti uzorak
OD ukupno 439 uzorka nazofaringealnog brisa sa teritorije Kraljeva, testiranih proteklog dana, prisustvo korona virusa potvrđeno je kod 46 osoba, šest više u odnosu na prethodni izveštaj.

G.Šljivić
U Opštoj bolnici „Studenica“ devetnaesti dan za redom nije bilo preminulih kovid pacijenta sa područja Kraljeva, saopšteno je iz Gradske uprave prema podacima ovdašnjeg Zavoda za javno zdravlje.
U ovoj ustanovi na lečenju je trenutno troje kovid bolesnika. Novoprimljenih nije bilo, a tokom minulih 24 sata jedan je otpušten sa hospitalizacije.
U gradu na Ibru je od 4. januara zabeleženo 13.363 slučaja infekcije, dok je od izbijanja epidemije u martu 2020. evidentirano ukupno 43.889.

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)