DOM ZDRAVLJA TRGOVIŠTE DOBIO NOVO SANITETSKO VOZILO: Bolji uslovi za pacijente na hemodijalizi
DOM zdravlja Trgovište je dobio novo sanitetsko vozilo za službu hitne pomoći od Ministarstva zdravlja. Vozilo je obezbeđeno preko projekta „Hitan odgovor Republike Srbije na KOVID 19”.
Foto: Opština
- Ovo je od izuzetnog značaja za Dom zdravlja Trgovište, jer je ovo vozilo predviđeno za prevoz pacijenata na hemodijalizu, kako bi se unapredio kvalitet zdravstvenih usluga svim korisnicima u našoj lokalnoj zajednici kroz obezbeđivanje najvišeg mogućeg standarda i načela efikasnosti i pristupačnosti zdravstvene zaštite - izjavila je predsednica opštine Trgovište Miljana Stojanović Zlatković.
Opština Trgovište intenzivno pomaže rad ove zdravstvene ustanove na jugu Srbije. Nedavno su od predstavnika lokalne samouprave dobili aparate za merenje pritiska i oksimetre za potrebe svih lekara, destilator za potrebe laboratorije i Apex lokator za potrebe zubnog odeljenja.
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)