POZITIVNO I ŠESTORO DECE: Na jugu 59 novozaraženih, polovina iz Vranja
Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, na kovid 19 testirane su 224 osobe sa teritorije Pčinjskog okruga.

D. Ristic
Analize su pokazale da je 59 lica pozitivno na koronavirus. Od toga 29 je iz Vranja, po 11 iz Surdulice i Vladičinog Hana, 3 iz Bujanovca, po 2 iz Trgovišta i Bosilegrada i jedno iz Preševa. U Kovid ambulanti za decu registrovano je i šestoro pozitivnih mališana.
Poslednjih nekoliko dana, u Pčinjskom okrugu se beleži između 60 i 70 novozaraženih na dnevnom nivou.

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)