KORONA-PRESEK U PARAĆINU: U septembru tri puta manje obolelih u odnosu na avgust
KORONA cifre u septembru mnogo su povoljnije nego prethodnog meseca, pokazuju podaci Doma zdravlja u Paraćinu.
Foto: Z. Rašić
Zaključno sa 29. septembrom, ovog meseca virus korona testiranjem je potvrđen kod 422 pacijenta, a tokom jučerašnjeg dana kod 19. To je drastično smanjenje u poređenju sa prethodnim mesecom kada je evidentirano preko 1.200 osoba inficiranih kovidom.
Pored tri puta manje obolelih, simptomi infekcije nisu sada toliko izraženi jer se virus kod velike većine pacijenata zadržava u gornjim respiratornim organima.
Bez obzira na povoljniju epidemiološku sliku, kovid-ambulanta u Paraćinu i dalje radi svakog dana od 8 do 22 sata.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
U NOVOM SADU ODRŽANA SEDNICA POKRAJINSKOG ODBORA JS: Puna podrška predsedniku Vučiću
20. 05. 2026. u 18:09
ZBOG PRIKLjUČENjA NA NOVU VODOVODNU MREŽU: Deo despotovačke opštine bez vode
20. 05. 2026. u 12:49
NAJBOLjI U SPORTSKOJ MASAŽI: Pehari i medalje učenicima ćuprijske Medicinske škole
20. 05. 2026. u 12:26
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)