INCIDENT U NOVOM SADU: Probili zaštitnu ogradu postavljenu za pripremne radove mosta i uništili tablu (VIDEO)
U NOVOM Sadu na Šodrošu danas se desio indicent kada su građani, koji tvrde da su ekološki aktivisti, probili zaštitnu ogradu postavljenu juče na delu gde će se odvijati pripremni radovi za izgradnju četvrtog mosta.

Foto: Printskrin "Novosti"
Nakon što su srušili ogradu,oni su izašli iz kampa i uništili tablu, koju su danas postavili radnici CRBC kompanije, koja dalje detaljan uvid u radove koji će se odvijati.
Građani predvođeni Brajanom Brkovićem, prvo su farbom uništili tablu, a zatim je i polomili.
Takođe su bacali i dimne bombe.
(NS uživo)

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)