RADOVI NA PUTU: U utorak i sredu zatvoren glavni ulaz u Pečanicu
U PEČANICI kod Velikog Gradišta, 15. i 16. novembra izvodiće se radovi na presvlačenju asfaltnog zastora u Ulici maršala Tita na glavnom ulazu u ovo naselje.

D.N.
Tim povodom, ova ulica biće zatvorena za saobraćaj od državnog puta br. 375 (Beranje–Srednjevo), odnosno glavnog ulaza u selo, do broja 50 Ulice maršala Tita.
Za ulaz i izlaz iz sela koristiće se alternativni ulaz u selo sa državnog puta br. 375, preko makadamskog puta ka Ulici Lole Ribara.

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)