DAROVI BOŽIĆNIM BEBAMA: Kraljevčani nastavili lepu tradiciju
OD početka 2023. u porodilištu kraljevačke Opšte bolnice „Studenica“ rodilo se ukupno 25 beba, osam devojčica i čak 17 dečaka, pa se u ovoj ustanovi nadaju da će ove godine biti nadmašena brojka od ukupno 1.218 prošlogodišnjih novorođenčadi.

GU u Kraljevu
Nastavljajući lepu tradiciju, i ove godine prve tri bebe rođene na Božić najradosniji hrišćanski praznik - dve devojčice i jedan dečak, dobile su poklone od kraljevačke lokalne samouprave, vaučere za kupovinu potreština u objktima ovdašnje Apotekarske ustanove.
A, darove božićnim bebama i bukete cveća njihovim ponosnim mamama po tradiciji je u porodilište doneo gradonačelnik Kraljeva dr Predrag Terzić i predao ih glavnim sestrama.
- Nadam se da ćemo ove godine imati još više beba nego prošle godine i verujem da će se trend rasta broja novorođenčadi na teritoriji Kraljeva nastaviti – rekao je gradonačelnik Terzić, čestitajući roditeljima.
BONUS VIDEO - NA KONjIMA "VIJALI BOŽIĆ": Tradicionalna manifestacija na novosadskoj Salajci
Preporučujemo

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)