OBRADOVALI NAJMLAĐE ZA PRAZNIKE: Šestu godinu zaredom deca iz Ribara dobila božićne paketiće
ŠESTU godinu zaredom Aktiv žena Jedinstvene Srbije u Ribaru za najmlađe meštane ovog sela obezbeđuje božićne paketiće.
Foto:Z.Gligorijević
Ove godine podelile su 150 božićnih paketića. Iz Aktiva žena Jedinstvene Srbije u Ribaru poručuju da i u narednom periodu planiraju slične akcije, a sve u cilju upoznavanja najmlađih sa bogatom srpskom tradicijom, verom i kulturom.
Kako je Božić jedan od najznačajnijih hrišćanskih praznika, koji sve ljude poziva na mir, toleranciju, saosećanje, radost, ljubav i razumevanje, ne treba da čudi što je crkva u Ribaru tokom Badnje večeri i Božića bila puna vernika.
Preporučujemo
POKLONI ZA 16 BEBA: Eparhija bačka darovala novorođenčad rođenu u Novom Sadu na Božić
09. 01. 2023. u 22:13
ČAK 50 KILOGRAMA I 600 PARČADI: U šabačkoj česnici zlatnik i tri srebrnjaka
09. 01. 2023. u 15:17
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)