IŠAO SA KROVA NA KROV: Novi detalji drame u Leskovcu, mladić preti da će skočiti ako mu iko priđe (FOTO/VIDEO)

Tatjana Marković

19. 01. 2023. u 16:06

PRAVA drama počela je nešto posle 14 časova u Leskovcu, kada je u Radničkom naselju, na vrhu jedne od kuća, uočena muška figura.

ИШАО СА КРОВА НА КРОВ: Нови детаљи драме у Лесковцу, младић прети да ће скочити ако му ико приђе (ФОТО/ВИДЕО)

Foto. Printscreen/JuGmedia

Ispostavilo se da se, idući sa krova na krov, mladić star 19 godina, zaustavio na kući u Kako su u međuvremenu stigli pripadnici vatrogasno spasilačke ekipe i policija koji pokušavaju da ga nagovore da siđe, on je počeo da preti da će da skoči ako iko pokuša da mu se probliži.

Navodno, reč je o mladiću problematičnog ponašanja, koji je još kao maloletnik evidentiran u policiji. On je inače iz Leskovca, a već neko vreme je u bekstvu.

Ponaša se uznemireno, naizmenično sedi na ivici krova, pa povremeno ustaje i neartikulisano maše rukama.

Na mestu događaja, čuje se i verzija da je Lekovčanin moguće i pod dejstvom opijata.

Policija je blokirala prilaz tom delu grada i ne dozvoljava pristup nikom.

BONUS VIDEO - POPLAVE U PRIJEPOLjSKOM KRAJU: Ugroženo na stotine domaćinstava

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!