AMATERI NA SCENI: U Požarevcu u utorak i sredu predstava "Zločin i kazna“
U Centru za kulturu u Požarevcu 24. i 25. januara na programu je predstava "Zločin i kazna“ Fjodora Dostojevskog, u izvođenju glumaca gradskog Amaterskog pozorišta "Milivoje Živanović“.

Centar za kulturu u Požarevcu
Reditelj ovog komada je Miloš Jagodić, a glavne uloge tumače: Valentino Oljača, Slobodan Boba Stepić i Sara Trailović. Predstava se igra u velikoj sali, od 20 sati, a cena ulaznice je 300 dinara.
Preporučujemo

ZBOG RADOVA NA ELEKTROMREŽI: U utorak bez struje delovi Braničevskog okruga
23. 01. 2023. u 10:18

TRI DECENIJE DRAMSKOG STUDIJA MLADIH: Za jubilej izložba o više od 160 predstava (FOTO)
20. 01. 2023. u 15:50

ZABELEO SE POŽAREVAC: Kiša od jutros prešla sneg, temperatura dva stepena
20. 01. 2023. u 11:14

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (0)