REGISTRACIJA POLJOPRIVREDNIKA: Do subvencija preko eAgrara

Zorica Gligorijević

24. 01. 2023. u 17:06

POLjOPRIVREDNO-savetodavna stručna služba Kragujevac vršiće registraciju poljoprivrednika.

РЕГИСТРАЦИЈА ПОЉОПРИВРЕДНИКА: До субвенција преко еАграра

Foto: Z. Gligorijević

Registracija će se vršiti od sutra, 25. januara, pa nadalje u prostorijama opštine Lapovo od 10 časova.

Poljoprivrednici će dobiti svoj elD broj, odnosno elektronski identitet, koji je neophodan da bi mogli da pristupaju platformi eAgrar. Bez njega neće moći da ostvaruju subvencije u poljoprivredi u tekućoj godini.

Lokalna samouprava Lapovo moli sve poljoprivrednike sa ove teritorije da izvrše registraciju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

VEČERI TEATRA U SRCU GRADA: Završen prvi MozzART pozorišni festival