SVIRAJU ZA LEČENJE MALOG MILOŠA (7): Humanitarni koncert 17. februara u Novom Sadu
HUMANITARNI koncert, sa kog je sav prihod namenjen lečenju sedmogodišnjeg Miloša Ćelapa, obolelog od leukemije, biće održan 17. februara u „Fabrici“ Studentskog kulturnog centra.
Foto: Budi human
Nastupaju Ateist rep, Kilo kilo banda, Keckec i Severtransi, Tanja Banjanin i Skupljeni na brzinu.
Ulaznice su 1.000 dinara a na dan koncerta, 1.200 dinara.
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)