USPEH MLADOG LESKOVČANINA: Pionir ušao u juniorsko finale
STRELAC vazdušnim pištoljem Danilo Popović(12) iz Leskovca, iako pionir, ušao je u finale Juniorskog prvenstva Srbije i u konkurenciji 45 takmičara osvojio osmo mesto.
foto: SK GT Leskovac
Danilo je član Streljačkog kluba „GT“ Leskovac čiju su juniorsku ekipu, na nadmetanju održanom u Smederevu, činila još dva pionira Lazar Milenković i Dušan Apostolović.
Oni su, u konkurenciji 12 ekipa, osvojili sedmo mesto, dok je Danilo, prema oceni stručnjaka, još jednom pokazao da pripada grupi najboljih mladih strelaca vazdušnim pištoljem u Srbiji.
Preporučujemo
DRUGO SREBRO ZA SRBIJU: Zorana Arunović i Damir Mikec sjajni na SK u Kairu
20. 02. 2023. u 15:22
ZAVRŠENA JESENjA ŠKOLA STRELjAŠTVA U SMEDEREVU: Najboljim polaznicima diplome i nagrade
08. 02. 2023. u 07:45
ARUNOVIĆEVA UZ MIKECA: Streljački savez Srbije proglasio najbolje u 2022. godini
01. 02. 2023. u 22:21
NOVA OPREMA ZA JKP „VODOVOD“: U Leskovac stigla autocisterna i dva terenska vozila
31. 01. 2023. u 14:26
VUČIĆEVA IZJAVA UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Bruje o onome što je rekao britanskom novinaru u lice
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića koju je dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" udarna je vest u ruskim medijima.
27. 04. 2026. u 22:03
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)