OSNOVCI MAJSTORI ŠAHA: Đaci OŠ "Rada Miljković" briljirali na gradskom takmičenju (FOTO)
UČENICI Osnovne škole „Rada Miljković“ iz Jagodine još jednom su pokazali na gradskom takmičenju u šahu još jednom su pokazali da su odlični igrači.

Foto:Z.Gligorijević
Prvo mesto i plasman na Okružno takmičenje osvojio je učenik drugog razreda Luka Stanojlović, najbolji je bio i učenik petog razreda Mihajlo Miladinović, koji se takođe plasirao na okružnu smotru. On je u svojoj kategoriji bio učesnik i svetskog šahovskog prvenstva u Kazakstanu.
Na Okružno takmičenje plasirala se i Magdalena Nikolić, učenica šestog razreda, a prvi su bili i Mihajlo Vulić, učenik šestog razreda, Andrej Aleksić, učenik osmog razreda, a Nemanja Despotović, učenik osmog razreda, bio je treći i plasirao se na Okružno takmičenje, koje će krajem marta biti održano u Ćupriji.
Đaci su bili pod vođstvom trenera i profesora fizičke kulture Marjana Pavićevića, koji je zadovoljan uspehom svojih učenika. Ključ uspeha je, veli, stalni rad i trening i vreme koje đaci posvećuju šahu posle nastavnih aktivnosti.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

PEVAČ NIJE BIO NA OČEVOJ SAHRANI: "Nije me grizla savest"
PEVAČ Rade Lacković doživeo je tragediju koja mu je potpuno promenila život.
09. 09. 2025. u 11:31
Komentari (0)