DONIRANJE KRVI SUTRA U PARAĆINU: Poziv humanistima da dođu u prostorije Crvenog krsta

Зорана Рашић
Zorana Rašić

05. 03. 2023. u 20:22

PRVA martovska akcija dobrovoljnog davalaštva krvi u Paraćinu biće održana u ponedeljak, 6. marta, u zgradi tamošnjeg Crvenog krsta.

ДОНИРАЊЕ КРВИ СУТРА У ПАРАЋИНУ: Позив хуманистима да дођу у просторије Црвеног крста

Foto: Z. Rašić

Osim redovnih davalaca koji poklanjaju dragocenu tečnost svaka tri, odnosno četiri meseca, pozvani su posebno sugrađani koji do sada nisu dali krv, da prvi put naprave korak koji nekome spašava život.

Ekipa Zavoda za transfuziju krvi, koja je ralizator svake akcije doniranja krvi u gradu na Crnici,  biće u Crvenom krstu od 8 do 14 sati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

BTC na manje od 5% od istorijskog maksimuma dok pretprodaja BTC Bull Token-a ulazi u poslednje dane