DOKLE ĆE BITI GREJANJA U KRUŠEVCU? Sezona se produžava ukoliko to vreme zahteva (FOTO)
GREJNA sezona u Kruševcu će trajati do 15.aprila, a biće produžena ukoliko to vremenski uslovi budu zahtevali, predočeno je jutros u JKP Gradska toplana.

Foto:S.Babović
Do produženja sezone dolazilo je u prethodne tri godine.
-Toplana danas proizvodi protokolarno toplotnu energiju u okviru sva četiri izvora i distribuira je bez problema do svojih korisnika-navodi Jovana Dimitrijević,pi-ar Gradske toplane.-Dežurne ekipe biće dostupne za pomoć i podršku svakog dana u periodu od 7 do 22 časa, do zvaničnog kraja grejne sezone,.
Kruševljani koji se greju putem Gradske toplane mogu se za podršku i informaciju obratiti pozivom na brojeve telefona 037/447-790 , 037/447-791 i 0800/035-037.
Poskupljenja usluga, kako je više puta rečeno na poslednjoj sednici Skupštine grada,neće biti.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)