PALO DRVO NA DEVOJČICU: U Novom Sadu u nevremenu povređene dve osobe
U SNAŽNOM nevremenu koje je sinoć pogodilo Novi Sad dve osobe su povređene i posle ukazane hitne pomoći zbrinute u bolnicama.

Gradsko zelenilo
Na Novom naselju, u Ulici Kaće Dejanović, dvanaestogodišnja devojčica je zadobila povrede od vetrom polomljenog drveta i nakon intervencije ekipe Hitne pomoći, u 19.38 časova, prevezena u svesnom i stabilnom stanju u Dečju bolnicu, izjavio je za „Novosti“ dr Zoran Krulj, portparol novosadske Hitne pomoći.
Muškarac star 74 godine lakše je povređen, oko 19.50 časova na Bulevaru Evrope, prilikom pada sa skutera zbog jakog nevremena. On je takođe u svesnom stanju prebačen u Klinički centar Vojvodine.
Preporučujemo

VANREDNA SITUACIJA U SREMSKOJ MITROVICI: Velika šteta nakon nevremena u ovom gradu
20. 07. 2023. u 09:20

SPASAVALI LjUDE, UKLANjALI STABLA: Vatrogasci imali 201 intervenciju zbog nevremena
20. 07. 2023. u 08:59

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

UMRO VELIKI GLUMAC Petrovci: "Albanci me zvali 'srpski špijun', a kad treba - 'patriota'! Znam šta sam - nikad me niko nije kupio"
GLUMAC i profesor glume Enver Petrovci preminuo je danas u 72. godini, a jednu od poslednjih uloga odigrao je između ostalog u filmu "Ruski konzul", seriji "Klan", "Južnom vetru", "Senkama nad Balkanom", "Boljem životu"...
22. 09. 2025. u 16:07
Komentari (0)