NOVE PORODICE U SUTJESCI I JARKOVCU: Seoske kuće kupljene za mlade u Sečnju (FOTO)
Dve porodice na teritoriji Srednjobanatske opštine Sečanj, useliće se u kupljene kuće sa okućnicom, u selima Sutjeska i Jarkovac, u okviru konkursa Ministarstva za brigu o selu.

Ministarstvo za brigu o selu
Tijana Pilipović, sa svojom porodicom uživaće u čarima kuće u selu Sutjeska, a Milica Rošu u Jarkovcu.
- Značajan dan, koji ću sigurno pamtiti dok sam živa - nije skrivala svoje oduševljenje Tijana Pilipović, koja je u društvu sa Milicom Rošu.
Dejane Milošević, rukovodioca Odeljenja za Privredu, razvoj, inspekcijske poslove i zaštitu životne sredine opštine Sečanj, Dragane Bugarin, građevinskog inspektora i Dimitrija Stupara, rukovodiloca odeljenja za opštu upravu, skupštinske i zajedničke poslove, potpisala ugovor sa ministrom.
Preporučujemo

PAVLOVIĆI DOBILI KROV NAD GLAVOM: Mladom paru iz Rekovca novac za kupovinu kuće
17. 08. 2023. u 16:22


ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)