IZMENA REŽIMA SAOBRAĆAJA U KOTORSKOJ ULICI : Radovi JKP „Vodovod i kanalizacija“ Novi Sad
ZBOG radova na izgradnji vodovodnog i kanalizacionog priključka na naselju Telep u Novom Sadu, u sredu, 11. oktobra, privremeno će biti izmenjen režim saobraćaja u Kotorskoj ulici.

N.Karlić
Saobraćaj će za vreme izvođenja radova biti potpuno obustavljen u delu Kotorske ulice ispred objekta BB, za koji se izvodi priključak dok će trasa autobuske linije broj 12 privremeno biti promenjena.
U smeru iz centra grada prema Telepu, autobusi na liniji broj 7 će od raskrsnice ulica Heroja Pinkija i Mornarske skretati desno u Mornarsku ulicu, zatim levo u ulicu Ćirila i Metodija i od raskrsnice Ćirila i Metodija i Feješ Klare dalje nastaviti redovnom trasom kretanja. Privremeno stajalište nalaziće se u Mornarskoj ulici, nakon skretanja iz ulice Heroja Pinkija.
U smeru sa Telepa ka centru grada, od raskrsnice ulica Ćirila i Metodija i Feješ Klare, autobusi će saobraćati pravo ulicom Ćirila i Metodija, zatim skrenuti desno u Mornarsku ulicu, levo u ulicu Heroja Pinkija i dalje nastaviti redovnom trasom kretanja.
Preporučujemo


DVA KONCERTA DANICE CRNOGORČEVIĆ: Pevačica duhovne i etno muzike nastupa u Novom Sadu
07. 10. 2023. u 18:22

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)