RADOVI NA ELEKTROENERGETSKOJ MREŽI: Isključenja struje na području Leskovca i Medveđe
Zbog radova na rekonstrukciji distributivne elektroenergetske mreže sutra struju neće imati više naseljenih mesta na području Leskovca i Medveđe.

Foto: I. M.
Radovi će se, od 8.30 do 15 časova, izvoditi u Vinarcu, a u tom periodu bez struje će biti i ulice Vojvode Putnika i Cara Dušana, na putu za Zalužnje.
Na području Leskovca, od 10 do 12 časova, struju neće imati ni potrošači u Bratmilovcu, Nomanici, Zloćudovu, Badincu i delu Mrštana.
Isključenje, u periodu od osam do 15 časova, najavljeno je i za korisnike u sedam naseljenih mesta na području Medveđe i to: Dukat, Sijarina, Ravna Banja, Marovac, Grbovac, Stara Banja i deo Svirca.
Kako je saopšteno, radovi se izvode radi unapređenja kvaliteta napajanja električnom energijom, a korisnici se mole za razumevanje, jer neke aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja kako bi se zaposlenima omogućili bezbedni uslovi za rad.
Potrošači se mole da, u vreme trajanja radova, isključe svoje uređaje sa mreže. U slučaju loših vremenskih uslova radovi biti odloženi.

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - KRAH BRAKA ANE IVANOVIĆ I BASTIJANA: Švajnštajger skinuo burmu (FOTO)
AKO se uopšte i sumnjalo u razvod Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera, sada dileme više nema.
18. 04. 2025. u 07:51
Komentari (0)