START SKUPLJI 50 DINARA: Nove cene taksi prevoza u Leskovcu
PRIVREMENI organ Leskovca odobrio je nove cene usluga profesionalnih udruženja taksista u ovom gradu.

foto: I.Mitić
Cena starta u taksi prevozu ubuduće će iznositi 170 umesto dosadašnjih 120 dinara. Prva tarifa ostaje ista i koštaće 60 dinara, kao i usluga čekanja koja se naplaćuje 500 dinara za sat vremena, dok je cena prevoza u drugoj tarifi povećana sa 65 na 70 dinara.
Šest udruženja taksista u Leskovcu zahtevala su povećanje cena jer je, u prethodnom periodu, došlo do povećanje cena goriva, tehničkog pregleda, osiguranja vozila, registracije, poreza i doprinosa, kao i cena održavanja vozila odnosno zamene dotrajalih delova usled amortizacije automobila.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

OTKRIVENA PODZEMNA SOBA U UKRAJINI: Bila zatrpana 300 godina - čemu je služila? (FOTO)
SKRIVENA ispod zamka u istorijskom gradu Galiču, u zapadnoj Ukrajini, misteriozna soba bila je zatrpana zemljom i otpadom poslednjih 300 godina, a sada je napokon oktrivena.
02. 06. 2025. u 10:54
Komentari (0)