JAČANJE PRIVREDNE SARADNJE: Sastanak srpskih i crnogorskih privrednika u Kraljevu
U Regionalnoj privrednoj komori Raškog i Moravičkog okruga u Kraljevu upriličen je sastanak srpskih i crnogorskih kompanija, odnosno privrednika iz grada na Ibru i Berana.
GU u Kraljevu
Kako se moglo čuti na sastanku, na ovaj način otvorena je mogućnost neposredne promocije proizvoda i usluga, kao i uspostavljanja novih poslovnih kontakata u okviru drvnoprerađivačke i industrije građevinskog materijala, hotelijerstva i turizma, kao i sektora energetske efikasnosti.
GU u Kraljevu
- Opštine Berane i grad Kraljevo će sigurno, putem prekogranične saradnje, sarađivati, a privrednici u okviru svojih domena razmenjivati iskustva i sklapati partnerstva - poručio je Vuko Todorović, predsednik opštine Berane. - Ovaj sastanak je početak bolje privredne i ekonomske saradnje i siguran sam da ćemo veoma brzo napraviti i projekat koji ćemo zajedno realizovati.
Preporučujemo
POLASKA NA NOVO PUTEŠESTVIJE, U AUSTRALIJU Bicikl, samoća i - sloboda
27. 11. 2025. u 20:00
U NOVOM SADU POČEO 56. MEĐUNARODNI SAJAM TURIZMA Ponuda iz deset zemalja
27. 11. 2025. u 19:02
KRALjEVČANI OBELEŽAVAJU DAN OSLOBOĐENjA U DRUGOM SVETSKOM RATU Čuvaju barjak slobode
27. 11. 2025. u 19:01
U SMEDEREVU URUČENA POMOĆ RASELjENIMA:Građevinski materijal za sedam porodica
27. 11. 2025. u 15:48
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven uzrok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)