JUNIORI SMEDEREVA NAJBOLJI U DISCIPLINI VAZDUŠNI PIŠTOLJ: Troje strelaca donelo uspeh na državnom prvenstvu
Titulu prvaka države u disciplini vazdušni pištolj osvojila je juniorska ekipa Streljačke družine „Smederevo".
foto: Streljački klub Smederevo
Ovaj uspeh su ostvarili: Aleksa Nikolić, koji je osvojio osvojio je bronzanu medalju, Nikola Manojlović peti i Petar Kostić trinaesti pojedinačno. Veliki uspeh ostvarila je i Natalija Jovanović koja je osvojila bronzanu medalju u disciplini vazdušna puška.
Ohrabreni uspesima sa juniorskog Prvenstva Srbije, strelci „Smedereva" nastavljaju sezonu već ovog vikenda, na domaćem strelištu, gde će se održati drugo kolo Kupa i Lige Streljačkog Saveza Srbije u B programu za takmičare do 16 godina.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)