DONACIJA EVROPSKE UNIJE PRIVREDNOJ ZONI VALJEVO: 130.000 dolara za unapređenje poslovanja

Branko Puzović

06. 03. 2024. u 06:30

POSREDSTVOM Kancelarije UN za projektne usluge (UNOPS), Evropska unija je gradu na Kolubari donirala 130.000 dolara, za unapređenje poslovne infrastrukture u ovdašnjoj Privrednoj zoni.

ДОНАЦИЈА ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ ПРИВРЕДНОЈ ЗОНИ ВАЉЕВО: 130.000 долара за унапређење пословања

Foto GU Valjevo

 Između ostalog, predviđeno je postavljanje informativnih tabli i saobraćajne signalizacije, a planirane su i posete privrednim zonama u Nemačkoj, radi razmene iskustava. Inače, lokacija namenjena domaćim i inostranim investitorima u Valjevu se prostire na oko 230 hektara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose