TRADICIONALNA AKCIJA U KRALJEVAČKIM ŠKOLAMA Srednjoškolci daju krv do 15. marta
TRADICIONALNA, prolećna akcija dobrovoljnog davalaštva krvi u ovdašnjim srednjim školama počeće danas i trajaće do 15. marta.
Crveni krst
TRADICIONALNA, prolećna akcija dobrovoljnog davalaštva krvi u ovdašnjim srednjim školama počeće danas i trajaće do 15. marta. U organizaciji Crvenog krsta Kraljeva i Transfuziološke službe Kliničkog centra u Kragujevcu, ova humanitarna akcija biće realizovana među punoletnim đacima iz ukupno devet srednjih škola u gradu na Ibru.
I, već danas - u prostorijama Medicinske škole - krv će moći da daju učenici ove i ESTŠ "Nikola Tesla", dok će 13. marta, u Crvenom krstu, vrata biti otvorena za njihove drugare iz MTŠ "14. oktobar", te Umetničke i Srednje muzičke škole. Učenici Gimnazije, 14. marta, biće domaćini i đacima iz Ekonomske škole, dok će narednog dana akcija biti organiovana najpre u Poljoprivrednoj, a potom i u Šumarskoj školi.
Preporučujemo
KAMION ZA SAKUPLjANjE OTPADA NA KORIŠĆENjE OPŠTINI: Ministarka Pavkov u Sečnju
19. 11. 2025. u 16:19
UKRAJINSKI VOJNICI: Pogledajte šta Rusi rade u Pokrovsku, ne možemo da ih pratimo
RUSKI vojnici u Pokrovsku deluju kao diverzanske i izviđačke grupe i otežavaju odbranu Ukrajini time što se presvlače u civilnu odeću, izjavio je komandant 68. lovačke brigade, pod pseudonimom "Ljuti", za "Suspilne" 19. novembra.
19. 11. 2025. u 18:42
PUTIN ZAVRŠIO U BOLNICI: Proveo noć na klinici
RUSKI predsednik Vladimir Putin objavio je da je završio godišnji lekarski pregled i rezultati su dobri.
19. 11. 2025. u 20:22
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)