MLADOM ALEKSANRU RISTIĆU IZ SMEDEREVA NEOPHODNA NAŠA POMOĆ: Teško obolelom mladiću neophodan novac za lečenje
Mladom Aleksandru Ristiću iz Smedereva je prošle godine postavljena dijagnoza akutne leukemije.
Aleksandar Ristić
Aleksandru su do sada urađena tri ciklusa hemioterapije. Tokom trećeg ciklusa došlo je do komplikacija gde je ustanovljeno da je bolest zahvatila centralni nervni sistem.
Za dalje lečenje potrebno je prvo stabilizovanje pacijenta, a potom je planirana transplatacija matičnih čelija u Turskoj .Zbog toga mu je neophodna naša pomoć.
Aleksandru su sredstva potrebna za dalje lečenje u zemlji i inostranstvu, specijalističke preglede, laboratorijske analize, lekove kao i za putne i troškove smeštaja tokom lečenja.
Za Aleksandra!
Slanjem SMS poruke 259 na 3800
Uplatom na dinarski račun: 160-6000001939221-58
Preporučujemo
BOG JE SA SRBIMA NA KOSOVU I METOHIJI: U manastiru Banjska obeleženo Badnje veče (VIDEO)
06. 01. 2026. u 21:44
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)