PLANSKA ISKLJUČENJA STRUJE: Radovi na mreži u Paraćinu u četvrtak
PARAĆINSKI pogon Elektrodistribucije Jagodina najavio je za četvrtak radove na redovnom održavanju niskonaponske reže u delu paraćinske opštine.
Foto: Z. Rašić
Zbog izmeštanja niskonaponskog stuba u četvrtak, 11. aprila, struju u vremenu od 10 do 12 sati neće imati potrošači u selu Potočac i to u ulici levo iznad Doma.
Ovi radovi su u okviru aktivnosti na pripremi distributivnog sistema za predstojeću sezonu i obezbeđivanja stabilnog snabdevanja električnom energijom.
Preporučujemo
STRAVIČAN UDES U VALjEVU: Automobil završio na krovu - Policija na licu mesta (FOTO)
22. 12. 2025. u 09:38
U VRANjU SUTRA ZASEDA GRADSKO VEĆE: Usklađenost planiranih i realizovanih aktivnosti
16. 12. 2025. u 14:58
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)