TRAŽE POSKUPLJENJE 25 ODSTO: O novim, višim cenama sahrana u Smederevu odlučuje Gradsko veće
JKP Zelenilo i Groblja u Smederevu predložilo je nove više cene obaveznih troškova sahranjivanja. Cene su u proseku veće za 25,28 odsto.

Gradska uprava Smederevo
U obrazloženju se navodi da su cene posolednji put menjane 2013. godine, a da je u prethodnom periodu došlo do značajnoj poskupljenja goriva, radne snage, rezervnih delova i mehanizacije. U cenovniku se sada nalaze i dve nove stavke – usluga zakupa i održavanja za dvojno grobno mesto. Ostale pogrebne usluge mogle bi da poskupe za oko 22odsto.
Takođe, JKP Zelenilo i groblja predlaže i novi cenovnik za usluge iznošenja i deponovanja smeća.
Predlog novih cenovnika naći će se pred Gradskim većem Smedereva koje će dati poslednju reč.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)