DEBATOVALI I POBEDILI: Kragujevčani osvojili dva prva mesta na turniru u Beogradu

Vesna Hadžić

16. 04. 2024. u 20:40

NA debatnom turniru u Prvoj beogradskoj gimnaziji, koji je ove godine okupio 88 takmičara iz cele Srbije, Kragujevčanin Filip Penev osvojio je turnir u otvorenoj kategoriji, sa partnerom Obradom Kostićem iz Beograda.

ДЕБАТОВАЛИ И ПОБЕДИЛИ: Крагујевчани освојили два прва места на турниру у Београду

DKK

Titula najboljeg govornika u pojedinačnoj kategoriji pripala je takmičaru iz Gradskog debatnog kluba Kragujevac, Ognjenu Miladinoviću.

Kragujevčani su na ovom turniru imali šest predstavnika, pet takmičara i jednog sudiju.

U veštini debatovanja takmičile su sve debatne institucije u Srbiji- beogradski Pravni fakultet, Fakultet političkih nauka i Fakultet organizacionih nauka, Prva i Treća beogradska gimnazija, i druge.

Najbolji debateri Srbije učestvovali su na turniru u sklopu priprema za državno prvenstvo koje se održava za mesec dana na Fakultetu političkih nauka u Beogradu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju