ROMANI LETICE MILOVANOVIĆ: Borska spisateljica večeras u Paraćinu
POZNATA književnica iz Bora Letica Milovanović predstaviće večeras u Paraćinu dva svoja romana, „Dama iz Gospođinaca“ i „Osuđena na greh“.

Foto: izvor KC Paraćin
Ova autorka prvi put gostuje u gradu na Crnici, a važi za književnicu raskošnog talenta. Milovanovićeva je članica Udruženja književnika Srbije (UKS) i Saveza književnika u otadžbini i rasejanju (SKOR), čiji je Pomoravski ogranak i organizator večerašnjeg gostovanja, u saradnji sa paraćinskim Kulturnim centrom.
Iz ove ustanove, koja neguje veoma bogat književni program, najavili su jedno interaktivno programsko veče sa specijalnim gostima.
Početak je u 19 sati u galerijskom prostoru KC.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)