ZNANJE NA VISOKOM NIVOU: Republičko takmičenje zubnih tehničara u Medicinskoj školi u Kraljevu
Istovremeno sa obeležavanjem dana Medicinske škole u Kraljevu u ovoj uglednoj obrazovnoj ustanovi održano je i 23. po redu Republičko takmičenje učenika četvrte godine obrazovnog profila zubni tehničar.

G.Šljivić
Ovom prilikom, 15 najboljih učenika koji se školuju za zubne tehničare iz ukupno osam Medicinskih škola sa teritorije čitave Srbije demonstrirali su znanje na veoma visokom nivou. Prvo mesto pripalo je Ivani Milenković iz Kragujevca, drugo Leposavi Ašanin iz Kraljeva, treće mesto zauzela je Nikoleta Pešić iz Beograda, a četvrto Kraljevčanka Nina Ponorac.

G.Šljivić
- Republičko takmičenje obrazovnog profila zubni tehničar prvi put je organizovala jedna Medicinska škola, a ne Društvo zubnih tenhničara. Svi učesnici prikazali su zavidan nivo znanja u tehnikama koje su zahtevale propozicije, a naša škola je bila više nego uspešan domaćin – kaže Biljana Bojanić, direktorka Medicinske škole u Kraljevu, dodajući da su đaci ove obrazovne ustanove tokom protekle dve nedelje osvojili dve značajne republičke nagrade iz struke u konkurenciji 26 škola. - Ponosna sam i na učenike i na kolege. Trudimo se da kvalitetom opravdamo godine postojanja i nadam se da ćemo u budućem periodu biti još uspešniji.

G.Šljivić

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)