ZAVRŠENA RESTAURACIJA: Kod „Čikoša“ vraćena kaldrma iz 1897. godine
POŽAREVAC – U obnovljenu prostornu celinu „Čikoš“ u centru Požarevca vraćena je stara kaldrma koja potiče još iz 1897. godine.

D.N.
Zbog brojnih oštećenja, ona je uklonjena da bi se obavila njena rekonstrukcija, a onda je vraćena i postavljena na staro mesto. Ovi radovi obavljeni su u okviru projekta obnove i uređenja kompleksa „Čikoš“, koji se nalazi ispred nekadašnje istoimene kultne kafane. Tu se sada nalaze unificirane ugostiteljske bašte, izrađene od sibirskog ariša i hrasta sa pergolama, dečji kutak i novi mobilijar – klupe, žardinjere sa cvećem i korpe za otpatke. Preostali su radovi na obnovi krova i fasade objekta „Čikoš“ za koje je već izabran izvođač, a ugovorena cena iznosi milion dinara.

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)