ZABAVA ZA NAJMLAĐE: Još jedno dečje igralište u Leskovcu
U Radničkom naselju otvoreno je još jedno dečje igralište u Leskovcu, izgrađeno u saradnji lokalne samouprave i organizacije „Helvetas“.
foto: GU Leskovac
Vrednost ovog posla je 3,5 miliona dinara, a gradonačelnik Goran Cvetanović je podsetio da ukupna izdvajanja za pet igrališta, četiri teretane na otvorenom i staze pored hrama Svetog Simeona Mirotočivog, u naselju Dubočica, iznose nešto više od 28 miliona dinara.
U okviru saradnje Leskovca i „Helvetasa“ novo igralište su dobila i deca u naselju Podrum, na Hisaru, kao i u Bobištu i Mrštanu.
Preporučujemo
RADIONICE ZA NAJMLAĐE: Interesantni besplatni programi u kraljevačkoj biblioteci
15. 01. 2026. u 11:34
NOVA PARKIRALIŠTA: U planu lokacije u naselju „Đura“ i Šumadijskoj ulici
15. 01. 2026. u 10:46
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (0)