PARAĆINSKE GIMNASTIČARKE NA „TIM KUPU“: Medalja za finiš prolećnog dela sezone (FOTO)

Z. R.

17. 06. 2024. u 14:03

TAKMIČARKE Gimnastičkog kluba „Paraćin“ ovog vikenda su završile prolećnu sezonu učešćem na Međunarodnom turniru "Tim kup" u Beogradu.

ПАРАЋИНСКЕ ГИМНАСТИЧАРКЕ НА „ТИМ КУПУ“: Медаља за финиш пролећног дела сезоне (ФОТО)

U individualnom programu ritmičarke iz grada na Crnici osvojile su četiri zlatne medalje i po jednu srebrnu i bronzanu, kao i jedno 4. i 5. mesto.

Najuspešnije su bile seniorke Marija Veljković i Petra Milosavljević, juniorka Đurđina Radojković i Nađa Jevdosić iz konkurencije pionirki.

Paraćinke su bile izuzetne i drugog dana Kupa, u grupnim vežbama, u kojima su osvojile tri prva i jedno drugo mesto.

Kako kaže njihov trener Marija Đorđević, devojčice nastavljaju da treniraju do kraja meseca, posle čega sledi će uslediti tronedeljna letnja pauza.